Menu
menu

Ви можете собі уявити, що маленька дірочка у чорній коробці здатна намалювати світлом зображення того, що знаходиться ззовні? А побачити це чудо? А зробити фотографію цього і навчитися обробляти фотоплівку? Я можу вас цьому навчити.

Камера обскура (з лат. – «темна кімната») – це дивовижне явище природи. Це проявлена магія світла і законів Всесіту. На цьому майстер класі я познайомлю вас із цією магією. Ми разом спостерігатимемо це чудо в «темній кімнаті», облаштованій у моїй майстерні. Протягом двох днів ви познайомитесь з цим явищем, зробите свою власну камеру обскуру, зарядите її плівкою вінтажно-великого формату, проведете під моїм керівництвом вуличну фотосесію своїми камерами обскурами. Навчитеся обробляти відзняту плівку і підете з майстер класа зі своєю першою фотографією, зробленою картонною коробкою з маленькою дірочкою, яку називають Pin Hole.

В юному віці я полюбляв знімати камерою-обскурою зробленою із сірникового короба. Я носив сумку із десятком таких коробків і відзняті кадри з коробами складав у відділення сумки для знятих кадрів. Нещодавно вирішив повернутися до цього фантастичного досвіду і запропонувати усім бажаючим навчитися робити камери, навчитися знімати ними та заодно опанувати аналоговий процес фотографії.

Майстер клас буде проходити два дні, субота і неділя, з 12:00 до 17:00 з перервою на обід з 14:00 до 15:00.

В програмі курсу:

День 1.

  • історичні та теоретичні аспекти пінхолу
  • демонстрація дії камери обскури в темній кімнаті
  • повний цикл виготовлення кількох портретів камерою обскурою в студії, відразу проявка і отримання фотонегативу
  • виготовлення камери обскури кожним учасником власноруч

День 2.

  • заряджання кожним учасником своїх камер фотоплівкою в темній кімнаті
  • сесія стріт-фото “свіжоспеченими” камерами під керівництвом майстра
  • повний цикл проявки фотоплівки, теоретичні і практичні знання про хімічні фотопроцеси
  • сканування отриманих негативів кожного учасника, друк фотознімків

За результатами курсу кожен учасник стає власником своєї робочої хенд-мейд камери обскури, негативу великого формату, а також необхідними знаннями та натхненням для створення нових шедеврів.

Вартість повного курсу для одного учасника складає еквівалент 200$, для груп можливі знижки.

Пінхол Майстер клас

7,700

Еквівалент 200 євро

Категорія:

Опис