Back to top

Gaidai

індустріальна фотографія, industrial photography, art photography, арт фотографія, Ігор Гайдай, Igor Gaidai, Team Spirit, art projects in photography, арт проекти в фотографії, Будівельники, Builders, workers, працівники, велика кількість людей, a lot of people

Фотографія “Будівельники” із серії “Team Spirit”

Я все своє життя обожнював в людях процес творчості, при чому не стільки як мистецтва, а скоріше як творення або створення. З ранньої юності мене цікавив шлях думки, яка перетворюється на впорядковану матерію. Наприклад, як я задумав фотографію «Будівельники», а потім реалізував це в документальну фотознімку. Сюжет про будівельників теж про створення: був пустир, а вирос будинок, в ньому почнеться безліч життів та історій, веселих та трагічних. Тому ця фотографія ілюструє креативність людських істот, і мої співвітчизники не виключення, бо українці – це будівельники.

В цій фотографії є те, що робить її не тільки постановчою, але й документальною.
Це – елемент випадковості. Він або спотворює фотографію, або робить її шедевром.

Група робітників у правій нижній частині фотографії розмістилася на обід. Вони не знають, що навколо і над ними сотні будівельників позують для корпоративного групового портрета.