Menu
menu

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чому я знімаю фрукти та овочі? В мене короткозорість, цей дефект зору змушує мене, або пропонує роздивляти деякі предмети з близької відстані.
Коли я вдивляюсь в яблуко чи в буряк, в малі деталі ціх витворів природи, мене охоплює якесь почуття, схоже на релігійний екстаз. Я починаю відчувати присутність вищого разуму, без якого неможливо створення цих об’єктів живої матерії. Повірити у випадкове зіткнення елементарних часток, яке згодом приводить до того, що я споглядаю навкруги, не дозволяє ні розум, ні душа.
Акт фотографування – це визнання важливості об’єкта. А також бажання розділити свої відчуття з іншими людьми, яких це може вразити.
Ці фотографії, зроблені в студійних умовах, є документальним свідоцтвом.
Мій вибір плодів відбиває мої життєві преференції, а вони прагнуть до звичайних речей. Саме це мене і вражає – звичайне яблуко обо гарбуз, що є повсякденним продуктом, може захопити і здивувати.
Вибір технічного виконаня – мінімальна “художність”, просто “скан” або фотокопія дійсності.